YÜZ ESTETİĞİ

Yüz estetiği ameliyatları yüzde ve boyundaki gözle görülür yaşlanma ve deformasyon belirtileri cerrahi yöntemleri ile düzeltilmesidir. Yüz estetik cerrahisinde göz, burun, çene gibi yapıların uyumu yanında yüz derisinin kalitesi, gerginliği ve yaşlanmaya bağlı yumuşak doku belirtilerini düzeltir genç, güzel, doğal ve bütün yüz özelliklerinizi yeniden kazandırılır.

Yüz estetiği ile gençleştirme işlemi, cildin yaşlanmaya bağlı sarkma ve kırışıklıklarının düzeltilmesi işlemidir. Göz ve çevresi yaşlanma belirtilerinin ilk gözlemlendiği alanların başında gelir. Bunun dışında alın çizgilerinde belirginleşme, göz kapaklarının düşmesi ve göz torbalarının belirginleşmesi gibi belirtilerde yaşlanmanın belirtileri arasındadır.  Yüz cerrahi operasyonları yüzde ve boyundaki gözle görülür kırışıklıkların cerrahi yöntemle düzeltilmesi işlemidir.

Alın bölgesi, kaz ayakları, kaşlar ve üst göz kapakları için kaldırma işlemleri yüz estetiği işlemi içerisindedir. İşlemi açık alın germe operasyonu ile alın çizgilerinden kurtulabileceğimiz gibi blefaroplasti yani göz kapağı operasyonu ile göz kapaklarının da düşüklüğü giderilebilir. Orta yüz bölgesine uygulanabilecek yüz estetiği işlemleri arasında yağ enjeksiyonları, orta yüz germe ameliyatları, orta yüz askıları ve dolgularla destelenen bir tedavi uygulanabilir.

Yüz estetiği operasyonlarından önce hastaya hangi tedavinin uygun olacağı doktor ve hastanın ortak kararı belirler. Bu işlem öncesinde hastanın gençlik fotoğraflarını getirmesi de karar verilecek işlemi belirlemede oldukça etkilidir. Yüz estetiği işlemleri yaşlanmaya bağlı oluşan izlerin kaybolması ve cildin eski genç haline dönebilmesi için kalıcı çözümdür.

 

Estetik Hair

Yeşilbahçe Mahallesi 
Çınarlı Caddesi 
3. Ercivan Apt. 
No: 1 Kat: 3 D: 8 
ANTALYA
 

MAİL LİSTEMİZE ÜYE OLUN

Yeniliklerimizden Sizi Haberdar Edelim

© CopyrIght 2024 Estetik Hair / Site içeriğinde bulunan içerik bilgilendirme amaçlıdır.