About us
About us

ESTETİK HAIR

Estetik hair, hastalarına en iyi hizmeti vermek için en son teknolojik ekipmanları kullanır. Alanında uzman kişilerle çalışarak sizlere yüksek kaliteli saç ekimi işlemi sunar. Hasta merkezli ve etik bir yaklaşım içerisinde olmayı benimseyen estetik hair ailesi, memnuniyetinizi her şeyin üstünde tutar.

Misyonumuz

Saç ekimi ile ilgili tüm hizmetleri sizlere güvenilir bir ortamda sunmaktır.

Vizyonumuz

Çağın ve teknolojinin gerektirdiklerine uyum sağlayarak sizlere nitelikli hizmet sunmak ve sürekli kendimizi geliştirerek işimize ve size olan saygınlığımızı sürdürmektir.

Değerlerimiz

  • Temel değerlerimiz dürüstlük, doğruluk ve insanlara saygıdır
  • Saç ekimi operasyonunu etik kurallar çerçevesinde sürdürürüz.
  • Güvenilir ve şeffaf olmak esastır.
  • Hasta güvenliği ve memnuniyeti önceliğimizdir.
  • Ekip çalışması ve profesyonellik, temel değerlerimize paralel olarak işin nasıl uygulanacağı konusunda çalışanlarımıza öncülük etmektedir.

 

Biz Kimiz ?

Estetik Hair Saç Ekim Merkezi, saç ekimi ve saç tedavisi yöntemleri ile ilgili hizmet ve tedavilerin yapılması amacıyla 24 yıldır faaliyet gösteren, deneyimli ekibiyle sağlıklı ve steril koşullarda profesyonel saç ekimi operasyonu yapan bir kuruluştur.

Türkiye başta olmak üzere dünya genelinde de danışanlarımıza birebir özel hizmet ve çözümler sunmaya devam ederken beraberinde en güvenilir hizmeti de vermek için son teknolojiyi takip ediyoruz.

Saç ekiminin yanı sıra, kaş, bıyık, sakal ekimleriyle de estetik kaygılarınıza çözümler üretiyoruz.

Danışanlarımızın kendini rahat ve güvende hissetmesi için, tedavi öncesinden başlayarak operasyon sonrasında da hastalarımızla iletişim içerisinde kalmayı, süreci yakından takip etmeyi ve sürece dair tüm ayrıntıları hastalarımızla paylaşmayı önemsiyoruz. siz kıymetli danışanlarımızın memnuniyeti estetik hair ekibinin temel ilkesi.

Estetik Hair

Yeşilbahçe Mahallesi 
Çınarlı Caddesi 
3. Ercivan Apt. 
No: 1 Kat: 3 D: 8 
ANTALYA
 

MAİL LİSTEMİZE ÜYE OLUN

Yeniliklerimizden Sizi Haberdar Edelim

© CopyrIght 2024 Estetik Hair / Site içeriğinde bulunan içerik bilgilendirme amaçlıdır.